0 Artykuły

Artykuły(0)

0-Artykuły
Podatki 0.00
Ogólny 0.00
300 pcs Adapter SC APC jednomodowy Duplex plastikowe Fiber Optic łącznik kołnierz włókna złącze optyczne

300 pcs Adapter SC APC jednomodowy Duplex plastikowe Fiber Optic łącznik kołnierz włókna złącze optyczne

€ 96.41
Na stanie

Kwota

SC/APC SC/APC jednomodowy Duplex adapter światłowodowy, 0.2d B tłumienność
Adapter światłowodowy, czasami zwany także łącznik, jest małe urządzenie zaprojektowane, aby zakończyć lub link na przewody światłowodowe lub złącza światłowodowe między dwoma światłowodowy linie.
Przez łączących dwa złącza dokładnie, adaptery światłowodowe pozwalają źródła światła, aby być przesyłane w większości i obniżyć straty jak najwięcej. W tym samym czasie, adaptery światłowodowe mają zalety niskie straty wstawiania, dobra zamienności i powtarzalność. SH-QIALAN dostarcza szeroką gamę gody rękawy i hybrydowe adaptery, w tym specjalne mężczyzn do kobiet hybrid adapter światłowodowy. Zalety produktu Fiber adapter optyczny Adapter światłowodowy cechy mały rozmiar, ale doskonałą wydajność Adaptery most lukę pomiędzy złącza światłowodowe Szeroko stosowane w komunikacji optycznej włókna system, kabel telewizji sieci, LAN i WAN, światłowodowe dostępu sieci i transmisji wideo.

Więcej danych

Rozmiar:
SC
Kompatybilny:
Huawei,Intel,Dostosowane Marki,Planet,Dell Force10,Hirschmann,Ekstremalne,Moxa,Ericsson,Hp,Trendnet,Zyxel
Włókna Typu:
Tryb pojedynczego
Typ złącza:
SC/APC
Nazwa marki:
UVR
Numer modelu:
Fiber Optic Adapter
Connector Type:
SC-SC
Polish Type:
APC
Fiber Counts:
Duplex
Fiber Mode:
Singlemode
Insertion Loss:
Less than 0.2dB
Durability:
Less than 0.1dB
Flammability Rate:
UL94-V0

Kategoria produktu